CLA15S-24-CD-30-EX PATLITE
  • Part Number: CLA15S-24-CD-30-EX
  • Manufacturer Name: PATLITE
  • Description: 1500 mm Long, Explosion-Safe LED Light Bar, Daylight White 24 VDC
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about CLA15S-24-CD-30-EX PATLITE
    CLA15S-24-CD-30-EX PATLITE
    CLA15S-24-CD-30-EX is manufactured by PATLITE and is categorized in the Lighting category. CLA15S-24-CD-30-EX is described as 1500 mm Long, Explosion-Safe LED Light Bar, Daylight White 24 VDC. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    View
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A