BD-100AE-K PATLITE
  • Part Number: BD-100AE-K
  • Manufacturer Name: PATLITE
  • Description: Audible Alarm, 80mm, 100VAC, 4-Channel, 32 Pre-Programmed Sounds, Dark Gray
  • Category: General Audio
  • Status:
  • More about BD-100AE-K PATLITE
    BD-100AE-K PATLITE
    BD-100AE-K is manufactured by PATLITE and is categorized in the General Audio category. BD-100AE-K is described as Audible Alarm, 80mm, 100VAC, 4-Channel, 32 Pre-Programmed Sounds, Dark Gray. Perfect Parts is a supplier of Audio/Visual and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by PATLITE
    ---> General Audio from all manufacturers
    ---> Audio/Visual by sub category
  • More About  General Audio
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Patco Electronics
  • Description
    CABLE MARINE HOOKUP RING LUGS
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COVER RETAINING FOR 1028 HOLDER
    View
    Keystone Electronics
    BATTERY HOLDER COVER BLACK
    Memory Protection Devices
    COVER FOR BA 4AA HOLDER POLY
    Memory Protection Devices
    RETAINING COVER BLACK
    WASHER POLARIZING INSULATED BLK
    Littelfuse
    SWITCH MASTER TR DUAL
    Carling Tech
    SWITCH BATTERY POWER DISCONNECT
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP