BD-100AE-J PATLITE
  • Part Number: BD-100AE-J
  • Manufacturer Name: PATLITE
  • Description: Audible Alarm, 80mm, 100VAC, 4-Channel, 32 Pre-Programmed Sounds, Off-White
  • Category: General Audio
  • Status:
  • More about BD-100AE-J PATLITE
    BD-100AE-J PATLITE
    BD-100AE-J is manufactured by PATLITE and is categorized in the General Audio category. BD-100AE-J is described as Audible Alarm, 80mm, 100VAC, 4-Channel, 32 Pre-Programmed Sounds, Off-White. Perfect Parts is a supplier of Audio/Visual and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by PATLITE
    ---> General Audio from all manufacturers
    ---> Audio/Visual by sub category
  • More About  General Audio
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    View
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM