ODB308L-12MB Orion- Knight Electronics
  • More about ODB308L-12MB Orion- Knight Electronics
    ODB308L-12MB is manufactured by Orion- Knight Electronics and is categorized in the Crossflow Blowers category. ODB308L-12MB is described as Product Description: Blower, Crossflow 12VDC 11CFM Ball Bearing 31 dB(a) w/Leads . Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by Orion- Knight Electronics
    ---> Crossflow Blowers from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Crossflow Blowers
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 89DB
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 99DB
    View
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 1.2W TOP PORT 88DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 800MW TOP PORT 85DB
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 99DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 75DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 95DB
    SPEAKER 8OHM 200MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 82DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 78DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 400MW TOP PORT 93DB