OD9238-48MB-VXC5 Orion- Knight Electronics
  • More about OD9238-48MB-VXC5 Orion- Knight Electronics
    OD9238-48MB-VXC5 is manufactured by Orion- Knight Electronics and is categorized in the DC Fans category. OD9238-48MB-VXC5 is described as FAN AXIAL 92.5X38MM 48VDC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X