OD9225-48LB Orion- Knight Electronics
  • Part Number: OD9225-48LB
  • Manufacturer Name: Orion- Knight Electronics
  • Description: Product Description: Fan, 92mm SQ x 25mm DP 48VDC 39CFM 12 Wire Leads Ball Bearing Black Finish
  • Category: Axial Fans
  • Status:
  • More about OD9225-48LB Orion- Knight Electronics
    OD9225-48LB is manufactured by Orion- Knight Electronics and is categorized in the Axial Fans category. OD9225-48LB is described as Product Description: Fan, 92mm SQ x 25mm DP 48VDC 39CFM 12" Wire Leads Ball Bearing Black Finish . Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by Orion- Knight Electronics
    ---> Axial Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Axial Fans
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 75DB
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 95DB
    View
    Cui
    SPEAKER 8OHM 200MW TOP PORT 87DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 82DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 78DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 400MW TOP PORT 93DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 92DB