OD9225-12HS-C Orion- Knight Electronics
  • Part Number: OD9225-12HS-C
  • Manufacturer Name: Orion- Knight Electronics
  • Description: Product Description: Fan, 92mm SQ x 25mm DP 12VDC 55CFM 12 Wire Leads Sleeve Bearing Black Finish
  • Category: Axial Fans
  • Status:
  • More about OD9225-12HS-C Orion- Knight Electronics
    OD9225-12HS-C is manufactured by Orion- Knight Electronics and is categorized in the Axial Fans category. OD9225-12HS-C is described as Product Description: Fan, 92mm SQ x 25mm DP 12VDC 55CFM 12" Wire Leads Sleeve Bearing Black Finish . Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by Orion- Knight Electronics
    ---> Axial Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Axial Fans
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 10HP VME PLASTIC GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    View
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"