OD8038-24MB02A Orion- Knight Electronics
  • More about OD8038-24MB02A Orion- Knight Electronics
    OD8038-24MB02A is manufactured by Orion- Knight Electronics and is categorized in the DC Fans category. OD8038-24MB02A is described as FAN AXIAL 80.5X38MM 24VDC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE