OD8038-12LB01A Orion- Knight Electronics
  • More about OD8038-12LB01A Orion- Knight Electronics
    OD8038-12LB01A is manufactured by Orion- Knight Electronics and is categorized in the DC Fans category. OD8038-12LB01A is described as FAN AXIAL 80.5X38MM 12VDC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH