OD8038-12HHB-VXC01A Orion- Knight Electronics
  • More about OD8038-12HHB-VXC01A Orion- Knight Electronics
    OD8038-12HHB-VXC01A is manufactured by Orion- Knight Electronics and is categorized in the DC Fans category. OD8038-12HHB-VXC01A is described as FAN AXIAL 80X38MM 12VDC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE