OD8032-24HS Orion- Knight Electronics
  • Part Number: OD8032-24HS
  • Manufacturer Name: Orion- Knight Electronics
  • Description: Product Description: Fan, 80mm SQ x 32mm DP 24VDC 50CFM 12 Wire Leads Sleeve Bearing Black Finish
  • Category: Axial Fans
  • Status:
  • More about OD8032-24HS Orion- Knight Electronics
    OD8032-24HS is manufactured by Orion- Knight Electronics and is categorized in the Axial Fans category. OD8032-24HS is described as Product Description: Fan, 80mm SQ x 32mm DP 24VDC 50CFM 12" Wire Leads Sleeve Bearing Black Finish . Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.