OD8025-48HB01A Orion- Knight Electronics
  • More about OD8025-48HB01A Orion- Knight Electronics
    OD8025-48HB01A is manufactured by Orion- Knight Electronics and is categorized in the DC Fans category. OD8025-48HB01A is described as FAN AXIAL 80X25MM 48VDC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM