OD8025-12HS-C Orion- Knight Electronics
  • Part Number: OD8025-12HS-C
  • Manufacturer Name: Orion- Knight Electronics
  • Description: Product Description: Fan, 80mm SQ x 25mm DP 12VDC 35CFM 12 Wire Leads Sleeve Bearing Black Finish
  • Category: Axial Fans
  • Status:
  • More about OD8025-12HS-C Orion- Knight Electronics
    OD8025-12HS-C is manufactured by Orion- Knight Electronics and is categorized in the Axial Fans category. OD8025-12HS-C is described as Product Description: Fan, 80mm SQ x 25mm DP 12VDC 35CFM 12" Wire Leads Sleeve Bearing Black Finish . Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by Orion- Knight Electronics
    ---> Axial Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Axial Fans
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Volgen America - Kaga Elect
  • Description
    BATTERY CHARGER 6VDC 1.2A
    View
  • Manufacturer Name
    Molex
  • Description
    USB BATTERY CHARGER W/ BACKLIGHT
    View
    Memory Protection Devices
    PLUG 12V AUTO USB OUTLET
    Dfrobot
    BATTERY CHRGR LITHIUM 3.7V 0.50A
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 48V
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 12V
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 1.5 AMP
    Sl Power - Condor -ault Brands
    BATTERY CHG UNIV 6VDC @ 2A
    Sl Power - Condor -ault Brands
    BATTERY CHG UNIV 12VDC @ 600MA
    Energizer
    BATT CHARGER AA/AAA/9V/C/D
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 12VDC 800MA
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 17AH