OD8015-24LB Orion- Knight Electronics
  • Part Number: OD8015-24LB
  • Manufacturer Name: Orion- Knight Electronics
  • Description: Product Description: Fan, 80mm SQ x 15mm DP 24VDC 20CFM 12 Wire Leads Ball Bearing Black Finish
  • Category: Axial Fans
  • Status:
  • More about OD8015-24LB Orion- Knight Electronics
    OD8015-24LB is manufactured by Orion- Knight Electronics and is categorized in the Axial Fans category. OD8015-24LB is described as Product Description: Fan, 80mm SQ x 15mm DP 24VDC 20CFM 12" Wire Leads Ball Bearing Black Finish . Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by Orion- Knight Electronics
    ---> Axial Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Axial Fans
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM