OD7015-12LSS10A Orion- Knight Electronics
  • More about OD7015-12LSS10A Orion- Knight Electronics
    OD7015-12LSS10A is manufactured by Orion- Knight Electronics and is categorized in the DC Fans category. OD7015-12LSS10A is described as FAN AXIAL 70X15MM 12VDC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"