OD6038-48MBVXC10A Orion- Knight Electronics
  • More about OD6038-48MBVXC10A Orion- Knight Electronics
    OD6038-48MBVXC10A is manufactured by Orion- Knight Electronics and is categorized in the DC Fans category. OD6038-48MBVXC10A is described as FAN AXIAL 60X38MM 48VDC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK