OD6025-12HS-C Orion- Knight Electronics
  • Part Number: OD6025-12HS-C
  • Manufacturer Name: Orion- Knight Electronics
  • Description: Product Description: Fan, 60mm SQ x 25mm DP 12VDC 20CFM 12 Wire Leads Sleeve Bearing Black Finish
  • Category: Axial Fans
  • Status:
  • More about OD6025-12HS-C Orion- Knight Electronics
    OD6025-12HS-C is manufactured by Orion- Knight Electronics and is categorized in the Axial Fans category. OD6025-12HS-C is described as Product Description: Fan, 60mm SQ x 25mm DP 12VDC 20CFM 12" Wire Leads Sleeve Bearing Black Finish . Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by Orion- Knight Electronics
    ---> Axial Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Axial Fans
  • Manufacturer Name
    Linx Tech
  • Description
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    View
  • Manufacturer Name
    Linx Tech
  • Description
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    View
    Harwin
    HOLDER BATT COIN 12.5X2.5MM SMD
    Memory Protection Devices
    SPRING CONTACT HEAVY DUTY AA
    Memory Protection Devices
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    BATTERY CLIP
    Keystone Electronics
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM