OD6020-12HHSS02A Orion- Knight Electronics
  • More about OD6020-12HHSS02A Orion- Knight Electronics
    OD6020-12HHSS02A is manufactured by Orion- Knight Electronics and is categorized in the DC Fans category. OD6020-12HHSS02A is described as FAN AXIAL 60X20MM 12VDC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by Orion- Knight Electronics
    ---> DC Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  DC Fans
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM