OD6015-12HB Orion- Knight Electronics
  • More about OD6015-12HB Orion- Knight Electronics
    OD6015-12HB is manufactured by Orion- Knight Electronics and is categorized in the DC Fans category. OD6015-12HB is described as FAN AXIAL 60X15MM 12VDC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"