OD5015-24MSS02A Orion- Knight Electronics
  • More about OD5015-24MSS02A Orion- Knight Electronics
    OD5015-24MSS02A is manufactured by Orion- Knight Electronics and is categorized in the DC Fans category. OD5015-24MSS02A is described as FAN AXIAL 50X15MM 24VDC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"