OD5015-24MSS01A Orion- Knight Electronics
  • More about OD5015-24MSS01A Orion- Knight Electronics
    OD5015-24MSS01A is manufactured by Orion- Knight Electronics and is categorized in the DC Fans category. OD5015-24MSS01A is described as FAN AXIAL 50X15MM 24VDC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE STD BUS 16SLOT 4.35X13
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE STD BUS 8 SLOT 4.35X7
    View
    BACKPLANE VME J1 2-SLOT MONO
    BACKPLANE 3U 2 CHAN VME J1/J2
    Schroff
    BACKPLANE VME MONO 9SLOT 6U
    Schroff
    BACKPLANE 7SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE VME J1 21SLOT 3U
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V