OD5015-12LSS01A Orion- Knight Electronics
  • More about OD5015-12LSS01A Orion- Knight Electronics
    OD5015-12LSS01A is manufactured by Orion- Knight Electronics and is categorized in the DC Fans category. OD5015-12LSS01A is described as FAN AXIAL 50X15MM 12VDC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 6.876 X 4.876"
    View
    Serpac
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"