OD5010-12HB Orion- Knight Electronics
  • More about OD5010-12HB Orion- Knight Electronics
    OD5010-12HB is manufactured by Orion- Knight Electronics and is categorized in the DC Fans category. OD5010-12HB is described as FAN AXIAL 50X10.5MM 12VDC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by Orion- Knight Electronics
    ---> DC Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  DC Fans
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"
    View
    Schroff
    POWER SUPPLY CODING KEY
    Schroff
    LED 3.2 GREEN
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT