OD4020-24MSS02A Orion- Knight Electronics
  • More about OD4020-24MSS02A Orion- Knight Electronics
    OD4020-24MSS02A is manufactured by Orion- Knight Electronics and is categorized in the DC Fans category. OD4020-24MSS02A is described as FAN AXIAL 40X20MM 24VDC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1576-TF
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1559/1559-TF
    View
    COVER ABS FOR PB-1558-BF
    COVER ABS FOR PB-1563
    Cinch Connectivity
    MODICE VENT SMALL ENCL 2 HS
    Phoenix Contact
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"