OD4020-12HS-C Orion- Knight Electronics
  • Part Number: OD4020-12HS-C
  • Manufacturer Name: Orion- Knight Electronics
  • Description: Product Description: Fan, 40mm SQ x 20mm DP 12VDC 8CFM 12 Wire Leads Sleeve Bearing Black Finish
  • Category: Axial Fans
  • Status:
  • More about OD4020-12HS-C Orion- Knight Electronics
    OD4020-12HS-C is manufactured by Orion- Knight Electronics and is categorized in the Axial Fans category. OD4020-12HS-C is described as Product Description: Fan, 40mm SQ x 20mm DP 12VDC 8CFM 12" Wire Leads Sleeve Bearing Black Finish . Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.