OD4015-12MS02A Orion- Knight Electronics
  • More about OD4015-12MS02A Orion- Knight Electronics
    OD4015-12MS02A is manufactured by Orion- Knight Electronics and is categorized in the DC Fans category. OD4015-12MS02A is described as FAN AXIAL 40X15MM 12VDC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM