OD4010-12HS-C Orion- Knight Electronics
  • Part Number: OD4010-12HS-C
  • Manufacturer Name: Orion- Knight Electronics
  • Description: Product Description: Fan, 40mm SQ x 10mm DP 12VDC 7CFM 10 Wire Leads Sleeve Bearing Black Finish
  • Category: Axial Fans
  • Status:
  • More about OD4010-12HS-C Orion- Knight Electronics
    OD4010-12HS-C is manufactured by Orion- Knight Electronics and is categorized in the Axial Fans category. OD4010-12HS-C is described as Product Description: Fan, 40mm SQ x 10mm DP 12VDC 7CFM 10" Wire Leads Sleeve Bearing Black Finish . Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by Orion- Knight Electronics
    ---> Axial Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Axial Fans
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE