OD4006-12LB01A Orion- Knight Electronics
  • More about OD4006-12LB01A Orion- Knight Electronics
    OD4006-12LB01A is manufactured by Orion- Knight Electronics and is categorized in the DC Fans category. OD4006-12LB01A is described as FAN AXIAL 40X6MM BALL 12VDC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    STANDOFF W/POST
    View
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    GASKET 6.876 X 4.876"