OD300S-12 Orion- Knight Electronics
  • More about OD300S-12 Orion- Knight Electronics
    OD300S-12 is manufactured by Orion- Knight Electronics and is categorized in the Rack Thermal Management category. OD300S-12 is described as 3 FAN TRAY DC 12V 330CFM SHORT. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by Orion- Knight Electronics
    ---> Rack Thermal Management from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Rack Thermal Management
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    View
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"