OD254AP-48HB Orion- Knight Electronics
  • More about OD254AP-48HB Orion- Knight Electronics
    OD254AP-48HB is manufactured by Orion- Knight Electronics and is categorized in the DC Fans category. OD254AP-48HB is described as FAN AXIAL 254X89MM 48VDC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD GUIDE CPCI
    View
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"