OD180AP-48HB Orion- Knight Electronics
  • Part Number: OD180AP-48HB
  • Manufacturer Name: Orion- Knight Electronics
  • Description: Product Description: Fan, 180mm SQ x 65mm DP 24VDC 12 Wire Leads Ball Bearing Black Finish
  • Category: Axial Fans
  • Status:
  • More about OD180AP-48HB Orion- Knight Electronics
    OD180AP-48HB is manufactured by Orion- Knight Electronics and is categorized in the Axial Fans category. OD180AP-48HB is described as Product Description: Fan, 180mm SQ x 65mm DP 24VDC 12" Wire Leads Ball Bearing Black Finish . Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.