OD172SAPL-48HB Orion- Knight Electronics
  • More about OD172SAPL-48HB Orion- Knight Electronics
    OD172SAPL-48HB is manufactured by Orion- Knight Electronics and is categorized in the Axial Fans category. OD172SAPL-48HB is described as Product Description: Fan DC 172X38 48V Ball . Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by Orion- Knight Electronics
    ---> Axial Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Axial Fans
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T-STRUT 16.85"X1.0" ALUMINUM
    View
    Schroff
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
    Schroff
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT