OD172SAP-48HBXC Orion- Knight Electronics
  • More about OD172SAP-48HBXC Orion- Knight Electronics
    OD172SAP-48HBXC is manufactured by Orion- Knight Electronics and is categorized in the DC Fans category. OD172SAP-48HBXC is described as FAN AXIAL 172X50.8MM 48VDC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by Orion- Knight Electronics
    ---> DC Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  DC Fans
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE SNAP 8LX.075"SW NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE NAR 5X0.078" NAT
    View
    CARD GUIDE NAR 2.5X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 3X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 3.5X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 4LX.075"SW NAT
    CARD GUIDE SNAP 2.5LX.075"SW NAT
    Vector
    CARD GUIDE PLASTIC SCREW 12PCS
    Vector
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MNT 4.73"
    Schroff
    CARD GUIDE VME 160MM L RED 10PCS
    Schroff
    CARD GUIDE 220MM HVY DUTY ALUM