OD172AP-24HHB Orion- Knight Electronics
  • Part Number: OD172AP-24HHB
  • Manufacturer Name: Orion- Knight Electronics
  • Description: Product Description: Fan, 172mm Round x 51mm DP 24VDC 290CFM 12 Wire Leads Ball Bearing Black Finish
  • Category: Axial Fans
  • Status:
  • More about OD172AP-24HHB Orion- Knight Electronics
    OD172AP-24HHB is manufactured by Orion- Knight Electronics and is categorized in the Axial Fans category. OD172AP-24HHB is described as Product Description: Fan, 172mm Round x 51mm DP 24VDC 290CFM 12" Wire Leads Ball Bearing Black Finish . Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by Orion- Knight Electronics
    ---> Axial Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Axial Fans
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V