OD172AP-24HB Orion- Knight Electronics
  • Part Number: OD172AP-24HB
  • Manufacturer Name: Orion- Knight Electronics
  • Description: Product Description: Fan, 172mm Round x 51mm DP 24VDC 230CFM 12 Wire Leads Ball Bearing Black Finish
  • Category: Axial Fans
  • Status:
  • More about OD172AP-24HB Orion- Knight Electronics
    OD172AP-24HB is manufactured by Orion- Knight Electronics and is categorized in the Axial Fans category. OD172AP-24HB is described as Product Description: Fan, 172mm Round x 51mm DP 24VDC 230CFM 12" Wire Leads Ball Bearing Black Finish . Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by Orion- Knight Electronics
    ---> Axial Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Axial Fans
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    View
    Keystone Electronics
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    Memory Protection Devices
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL