OD127AP-48HTB Orion- Knight Electronics
  • Part Number: OD127AP-48HTB
  • Manufacturer Name: Orion- Knight Electronics
  • Description: Product Description: Fan, 127mm SQ x 38mm DP 48VDC 140CFM Terminal Connection Ball Bearing Black Finish
  • Category: Axial Fans
  • Status:
  • More about OD127AP-48HTB Orion- Knight Electronics
    OD127AP-48HTB is manufactured by Orion- Knight Electronics and is categorized in the Axial Fans category. OD127AP-48HTB is described as Product Description: Fan, 127mm SQ x 38mm DP 48VDC 140CFM Terminal Connection Ball Bearing Black Finish . Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.