OD127AP-12HB Orion- Knight Electronics
  • More about OD127AP-12HB Orion- Knight Electronics
    OD127AP-12HB is manufactured by Orion- Knight Electronics and is categorized in the DC Fans category. OD127AP-12HB is described as FAN AXIAL 127X38.5MM 12VDC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 415MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS