OD1238PT-12LTB Orion- Knight Electronics
  • Part Number: OD1238PT-12LTB
  • Manufacturer Name: Orion- Knight Electronics
  • Description: Product Description: Fan, 119mm SQ x 38mm DP 12VDC 65CFM Terminal Connection Ball Bearing Black Finish
  • Category: Axial Fans
  • Status:
  • More about OD1238PT-12LTB Orion- Knight Electronics
    OD1238PT-12LTB is manufactured by Orion- Knight Electronics and is categorized in the Axial Fans category. OD1238PT-12LTB is described as Product Description: Fan, 119mm SQ x 38mm DP 12VDC 65CFM Terminal Connection Ball Bearing Black Finish . Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by Orion- Knight Electronics
    ---> Axial Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Axial Fans
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM