OD1238-48MBIP5502A Orion- Knight Electronics
  • More about OD1238-48MBIP5502A Orion- Knight Electronics
    OD1238-48MBIP5502A is manufactured by Orion- Knight Electronics and is categorized in the DC Fans category. OD1238-48MBIP5502A is described as FAN AXIAL 120X38.5MM 48VDC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH