OD1238-48LS01A Orion- Knight Electronics
  • More about OD1238-48LS01A Orion- Knight Electronics
    OD1238-48LS01A is manufactured by Orion- Knight Electronics and is categorized in the DC Fans category. OD1238-48LS01A is described as FAN AXIAL 120X38.5MM 48VDC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    View
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"