OD1238-48LLBXC5 Orion- Knight Electronics
  • More about OD1238-48LLBXC5 Orion- Knight Electronics
    OD1238-48LLBXC5 is manufactured by Orion- Knight Electronics and is categorized in the DC Fans category. OD1238-48LLBXC5 is described as FAN AXIAL 120X38.5MM 48VDC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM