OD1238-48LBXC01A Orion- Knight Electronics
  • More about OD1238-48LBXC01A Orion- Knight Electronics
    OD1238-48LBXC01A is manufactured by Orion- Knight Electronics and is categorized in the DC Fans category. OD1238-48LBXC01A is described as FAN AXIAL 120X38.5MM 48VDC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    View
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC