OD1238-48HS02A Orion- Knight Electronics
  • More about OD1238-48HS02A Orion- Knight Electronics
    OD1238-48HS02A is manufactured by Orion- Knight Electronics and is categorized in the DC Fans category. OD1238-48HS02A is described as FAN AXIAL 120X38.5MM 48VDC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    View
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V