OD1238-48HS01A Orion- Knight Electronics
  • More about OD1238-48HS01A Orion- Knight Electronics
    OD1238-48HS01A is manufactured by Orion- Knight Electronics and is categorized in the DC Fans category. OD1238-48HS01A is described as FAN AXIAL 120X38.5MM 48VDC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    BATTERY CLIP
    View
    Keystone Electronics
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM