OD1238-48HBXC5 Orion- Knight Electronics
  • More about OD1238-48HBXC5 Orion- Knight Electronics
    OD1238-48HBXC5 is manufactured by Orion- Knight Electronics and is categorized in the DC Fans category. OD1238-48HBXC5 is described as FAN AXIAL 120X38.5MM 48VDC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE