OD1238-48HBXC10A Orion- Knight Electronics
  • More about OD1238-48HBXC10A Orion- Knight Electronics
    OD1238-48HBXC10A is manufactured by Orion- Knight Electronics and is categorized in the DC Fans category. OD1238-48HBXC10A is described as FAN AXIAL 120X38.5MM 48VDC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by Orion- Knight Electronics
    ---> DC Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  DC Fans
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
    Phoenix Contact
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    BRACKET POLE MNT FOR NEMA BOXES
    Schroff
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    DIN RAIL ADAPTER
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F