OD1238-12HS-C Orion- Knight Electronics
  • Part Number: OD1238-12HS-C
  • Manufacturer Name: Orion- Knight Electronics
  • Description: Product Description: Fan, 119mm SQ x 38mm DP 12VDC 113CFM 12 Wire Leads Sleeve BearingBlack Finish
  • Category: Axial Fans
  • Status:
  • More about OD1238-12HS-C Orion- Knight Electronics
    OD1238-12HS-C is manufactured by Orion- Knight Electronics and is categorized in the Axial Fans category. OD1238-12HS-C is described as Product Description: Fan, 119mm SQ x 38mm DP 12VDC 113CFM 12" Wire Leads Sleeve BearingBlack Finish . Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by Orion- Knight Electronics
    ---> Axial Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Axial Fans
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GRN
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    View
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT