OD1232-48HTB Orion- Knight Electronics
  • Part Number: OD1232-48HTB
  • Manufacturer Name: Orion- Knight Electronics
  • Description: Product Description: Fan, 119mm SQ x 32mm DP 48VDC 120CFM Terminal Connection Ball Bearing Black Finish
  • Category: Axial Fans
  • Status:
  • More about OD1232-48HTB Orion- Knight Electronics
    OD1232-48HTB is manufactured by Orion- Knight Electronics and is categorized in the Axial Fans category. OD1232-48HTB is described as Product Description: Fan, 119mm SQ x 32mm DP 48VDC 120CFM Terminal Connection Ball Bearing Black Finish . Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by Orion- Knight Electronics
    ---> Axial Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Axial Fans
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE