OD1225-12MSS10A Orion- Knight Electronics
  • More about OD1225-12MSS10A Orion- Knight Electronics
    OD1225-12MSS10A is manufactured by Orion- Knight Electronics and is categorized in the DC Fans category. OD1225-12MSS10A is described as FAN AXIAL 120X25MM 12VDC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    View
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED