OA80AP-22-1WS Orion- Knight Electronics
  • Part Number: OA80AP-22-1WS
  • Manufacturer Name: Orion- Knight Electronics
  • Description: Product Description: Fan, 80mm SQ x 38mm DP 230VAC 31CFM 12 Wire Leads Sleeve BearingBlack Finish
  • Category: Axial Fans
  • Status:
  • More about OA80AP-22-1WS Orion- Knight Electronics
    OA80AP-22-1WS is manufactured by Orion- Knight Electronics and is categorized in the Axial Fans category. OA80AP-22-1WS is described as Product Description: Fan, 80mm SQ x 38mm DP 230VAC 31CFM 12" Wire Leads Sleeve BearingBlack Finish . Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by Orion- Knight Electronics
    ---> Axial Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Axial Fans
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE